Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

MediaMonkey
MediaMonkey
855
Benzer Başlıklar

MediaMonkey


MediaMonkey dönüştürme, müzik yazma, müzik çalma ve düzenleme, etiketleme için 50.000 ve daha fazla dosyaları ve birçok özelliği destekleyen bir müzik kütüphanesi yöneticisidir. Ayrıca gelişmiş podcasting ve senkronizasyon özelliklerine sahiptir. MediaMonkey iPhone, iPod, ve diğer birçok MP3 Cihazlar ile senkronize olabilir. MediaMonkey birçok eklentileri ile bir All-in-One müzik yöneticisi programııdr..

MediaMonkey is a music player and a music library manager with support for 50,000+ files and many features for organizing, tagging, converting and burning your music. It also has advanced podcasting and syncing features. MediaMonkey syncs with iPhones, iPods, and most other MP3 Devices. MediaMonkey is an All-in-One music manager solution with many plugins available.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
wine media-player video-conversion video-player music-library podcast audio-cd-burner cd-ripper video-dvd-burner id3-tag-editor audio-conversion music-collection duplicate-mp3-finder music-manager podcast-catcher music-converter iphone-sync music-sync podcatcher blu-ray-burner find-duplicate-music auto-dj mp3 çalar müzik çalar media oynatıcı medya oynatıcı media yürütücü mp3 player
, performance: