Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Amarok
Amarok
1003
Benzer Başlıklar

Amarok


Amarok kullnışlı arayüz ile Linux ve Unix, MacOS X ve Windows için güçlü bir müzik çalardır. Bu her zamankinden daha kolay ve yeni müzik çalar deneyimi elde edeceksiniz demektir. Birçok formatı desteklemektedir.

Amarok is a powerful music player for Linux and Unix, MacOS X and Windows with an intuitive interface. It makes playing the music you love and discovering new music easier than ever before - and it looks good doing it!


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
music-player media-player audio-tagging music-organizer audio-cd last-fm-scrobbler mp3 çalar mp3 oynatıcı amarok music player  amarok music player for windows  amarok music player for android  amarok musica  amarok music player review  amarok musicbrainz  amarok music player download  amarok music server  amarok music store  amarok music explorer amarok müzik çalar amarok müzik çalar pencereler için android amarok musica amarok müzik çalar incelemesi amarok MusicBrainz amarok müzik çalar indir amarok müzik sunucusu amarok müzik mağazası amarok müzik explorer amarok müzik çalar
, performance: