Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

FreeVimager
FreeVimager
813
Benzer Başlıklar

FreeVimager


Windows için Ücretsiz ve Hızlı Fotoğraf Düzenleme ve Gösterme programı. Bir de avi video dosyaları, sıradan ses dosyaları ve ses CD'leri oynatabilirsiniz. Bunu yapan pek çok program var diye düşünebilirsiniz ama bu program küçük ve kullanışlı bir araç olmakla birlikte  tek bir exe dosyası (yükleme gerektirmeyen) olarak çalışmaktadır.

This is a Free & Fast Image Viewer and Editor for Windows. It can as well play avi video files, ordinary audio files and audio CDs. There are many tools around doing that, but the aim of this Freeware is to be a small and handy tool doing what it says and running also as a standalone exe file (installer not necessary).


Programın Web Sayfasına Git

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
image-editor image-viewer audio-player resim editörü resim görüntüleyici ses çalar freevimager windows 7 freevimager 4.0.5 freevimager 3.9.7 freevimager software freevimager 3.9.9 freevimager 4.03 freevimager free download freevimager download freevimager freevimager - image viewer and editor baixaki freevimager contaware freevimager descargar freevimager español descargar freevimager gratis 
, performance: