Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

IrfanView
IrfanView
980
Benzer Başlıklar

IrfanView


Hızlı ve kompakt resim görüntüleyici / dönüştürücü yeni başlayanlar için basit ve profesyoneller için güçlü bir program. Birçok dosya biçimleri ve özelliklerini destekler,  Özellik olarak, çoklu dil desteği, Küçük seçenek, Resim, slayt, araç çubuğu derileri, hızlı dizin tarama, toplu dönüştürme / düzenleme, çok sayfalı düzenleme, küçük bir köşe (örneğin, 2 °) etrafında tek bir pdf sayfaları hizalama (döndürme), tarama pdf-Dosyalarını, OCR_KADMOS eklenti, dosya arama, değiştirme renk derinliği, tarama, kesme / kırpma, IPTC düzenleme, yakalama, kayıpsız JPG işlemleri, efektler, ICC desteği, EXE / SCR hazırlamak, birçok kısayol tuşları, komut satırı seçenekleri ve eklentileri olan kullanışlı güzel bir program.

Fast and compact image viewer/converter trying to be simple for beginners and powerful for professionals. Many supported file formats and features. Features included: multi-language support, Thumbnail option, Painting, slideshow, toolbar skins, fast directory browsing, batch conversion/editing, multipage editing, alignment (rotation) of single pdf pages around a small corner (e.g., 2 °), scanning to pdf-Files, OCR_KADMOS plugin, file search, change color depth, scanning, cut/crop, IPTC edit, capturing, lossless JPG operations, effects, ICC support, EXE/SCR creating, many hotkeys, command line options and plugins.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
image-viewer image-editing image-resize image-converter batch-conversion batch-renamer image-to-pdf extensible gif-animation rotate-image bicubic lanczos resim gösterici acdsee alternatifi program alternatif resim gösterici alternatif fotoğraf görüntüleyici fotoğraf görüntüleme fotoğraf izleme
, performance: