Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Jing
Jing
952
Benzer Başlıklar

Jing


Jing programı TechSmith Corporation tarafından Jing Projesi olarak 2007 yılında başlatılan bir screencasting yazılımıdır.Yazılım FTP, bilgisayar veya panoya, Web kullanıcılarının bilgisayar ekranı ve yüklenenler bunun bir resim veya video alır. Bir URL otomatik olarak oluşturulur ve yüklenen dosyayı görüntülemek veya ulaşmak için başkalarıyla paylaşılabilir. Metin eklemek mevcut metini vurgulamak, ya bir ok ya da yakalama açıklama için bir dikdörtgen eklemek için görüntü araçları kullanabilirsiniz. Jing ile benzer uygulamalar ile daha çabuk yakalar alabilir.

Jing is a screencasting software launched in 2007 as Jing Project by the TechSmith Corporation. The software takes a picture or video of the users computer screen and uploads it to the Web, FTP, computer or clipboard. An URL is automatically created and can be shared with others to view or access the uploaded file. You can use the image tools to add text, highlight existing text, or add an arrow or a rectangle to annotate your capture. With Jing you can take captures quicker than with similar applications.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
screen-capture screenshot-utility share-on-facebook share-on-twitter screenshot-sharing screencasting screenshot-editing upload-screenshot screen-recording ftp-support take-screenshot screenshot-annotation printscreen screencasts netcast ekran yakalama programı ekran kayıt programı ekran capture programı ekran görüntüsü yakalama
, performance: