Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

LastPass
LastPass
1186
Benzer Başlıklar

LastPass


LastPass Firefox, Internet Explorer, Chrome ve Safari destekleyen bir güvenli, tarayıcı tabanlı şifre yöneticisidir. Birden fazla tarayıcı ve bilgisayar arasında şifrelerinizi senkronize edebilirsiniz LastPass ile,  Aynı zamanda form doldurma özelliği sayesinde işlemlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir tıklama ile favori sitelerinizde oturum açın. Bir saniye içinde form doldurun. Ayrıca istediğiniz sitelere ait parola ve şifre bilgilerini LastPass kullanan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bir çok AJAX formlarda dahil olmak üzere neredeyse tüm web formlarını doldurabilmeniz için size destek sağlayan LastPass Password Manager, güçlü parolalar oluşturmanız içinde size yardımcı olur.

LastPass is a secure, browser-based password manager that supports Firefox, Internet Explorer, Chrome, and Safari. Sync your passwords between multiple browsers and computers. With LastPass you can: -Create strong passwords, knowing you only have to remember one. -Log into your favorite sites with a single click. -Fill forms in a second. -Securely share logins and notes with friends and let others share with you. All data is encrypted before it is stored on the server. The pro version of Lastpass offers access to Lastpass mobile apps.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
portable Version for Portable Firefox and Chrome also LastPass Pocket plugin / add-on Plugins for IE Firefox Chrome and Safari security password-manager browser-addon password-recovery password-management form-filler online-password-manager
, performance: