Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Malwarebytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti-Malware
1688
Benzer Başlıklar

Malwarebytes Anti-Malware


 

Malwarebytes' Anti-Malware programı isminden anlaşılacağı gibi bir malware temizleme programı. Küçük boyutuna rağmen bilgisayarınıza herhangi bir yol ile bulaşmış kötü niyetli yazılımları bulmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz bu güçlü güvenlik aracı en güncel tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. İster hızlı bir arama ile bilgisayarınızın önemli sistem bölümlerindeki zararlı yazılımları tarayabileceğiniz isterseniz de derin bir araştırma ile bilgisayarınızın her noktasını kötü niyetli programlardan temizlemek için kullanabileceğiniz Malwarebyte's Anti-Malware sürekli olarak güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı hazır durumda bulunuyor. 
Virüs, worm, trojan, spyware, adware ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü bir çözüm aracı olan bu ücretsiz program Türkçe dil seçeneğine de sahip. Programın gelişmiş tam sürümü ise ücretsiz versiyona göre anlık koruma seçeneğine ve bazı ek özelliklere sahip.
Program Özellikleri:
Hızlı ve detaylı derin tarama seçenekleri
Geliştirilmiş tarama motoru
Virüs, solucan, truva atı vb. zararlı dosya ve program temizleme
Donanım sürücülerini tarama
Güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı savunma
Türkçe dahil çoklu dil desteği
64-bit işletim sistemi desteği

Malwarebytes Anti-Malware is considered to be the next step in the detection and removal of malware. In our product we have compiled a number of new technologies that are designed to quickly detect, destroy, and prevent malware. Malwarebytes Anti-Malware can detect and remove malware that even the most well known anti-virus and anti-malware applications fail to detect. Malwarebytes Anti-Malware monitors every process and stops malicious processes before they even start. Activating the full version unlocks realtime protection, scheduled scanning, and scheduled updating. Languages Available: English, Belarusian, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Korean, Latvian, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
anti-spyware spyware anti-malware
, performance: