Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

SpiderOak
SpiderOak
667
Benzer Başlıklar

SpiderOak


SpiderOak, kolay, güvenli ve konsolide ücretsiz çevrimiçi yedekleme, depolama, erişim, paylaşım ve senkronizasyon sağlar * Windows, Mac OS X ve Linux (Ubuntu, Debian ve Fedora) için bir araç. SpiderOak çevrimiçi yedekleme, senkronizasyon ve paylaşım için farklı bir yaklaşım sunuyor. Bu fark sadece bizim sıfır-bilgi gizlilik politikası ölçülen değildir -Hiç bu ortamda kullanılan ilk - ama aynı zamanda tüm platformlarda (Mac, Windows, Linux) ve konumlardan veri işleme bizim esnek tasarım (harici sürücüler, ağ birimleri, USB anahtarlar) tek bir merkezi hesapta. Bir Sync aynı makinede (örn. parçası olarak var iki klasörler dahil olmak üzere herhangi iki veya daha fazla klasör arasında varolabilecekBir masaüstü ve harici sabit sürücü arasında)

 

SpiderOak provides an easy, secure and consolidated free online backup, storage, access, sharing & sync* tool for Windows, Mac OS X, and Linux (Ubuntu, Debian & Fedora). SpiderOak offers a different approach to online backup, synchronization, and sharing. This difference is not just measured in our zero-knowledge privacy policy - the first one ever employed in this setting - but also in our flexible design in handling data from all platforms (Mac, Windows, Linux) and locations (external drives, network volumes, USB keys) in one centralized account. A Sync may exist between any two or more folders including two folders that exist as part of the same machine (e.g. between a desktop and an external hard-drive)


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
backup online-storage storage online-backup sync-folders english-only offline-access online-sync sync-lan folder-selectable yedekleme çevrimiçi depolama depolama online yedekleme senkron-klasörler ingilizce-yalnızca çevrimdışı erişim online-senkron senkron-lan klasör seçilebilir
, performance: