Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Volume2
Volume2
968
Benzer Başlıklar

Volume2


Türkçe Açıklama:
Volume2
gelişmiş bir Windows ses mikseri, standart Ses Denetimi için tam bir alternatif. Bu program ile kolayca fare tekerleği döndürerek veya ekran sınırında klavye kısayol tuşlarıyla veya sadece fare hareketi kullanarak ses seviyesini değiştirmenizi sağlar. Bu gelişmiş ses kontrolleri desteği ile bir ses mikseri, bir zamanlayıcı, bir ekran görüntü, komut satırı desteği, tek bir fare tıklaması veya sistem çapında kısayol tuşları ile farklı sınırsız önayarlarını saklamanızı sağlar. İngilizce, Ukraynaca, Bulgarca, Ermenice, Yunanca, Rusça Belorussian, Almanca, Sırpça, Portekizce, Ermenice, İspanyolca, Japonca, İsveççe, Slovakça, Fransızca, İtalyanca, Letonca, Lehçe, Macarca, Çince ve Arapça dillerinide destekler.

İngilizce Açıklama:
Volume2 is an advanced Windows audio mixer, a complete replacement for the standard Volume Control. This application lets you easily change the sound volume just by rotating the mouse wheel or by using keyboard hot keys or just mouse move on screen border. It includes an audio mixer with advanced volume controls support, a scheduler, an on-screen display, command line support, the ability to store and recall different unlimited presets via one mouse click or system-wide hot keys. Support many languages such as: English, Russian, Greek, Armenian, Bulgarian, Ukrainian, Belorussian, German, Serbian, Portuguese, Armenian, Spanish, Japanese, Swedish, Slovak, French, Italian, Latvian, Polish, Hungarian, Chines(trad), Chines(sim), Arabic.


Programın Web Sayfasına Git

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
portable multi-language volume-control mouse-wheel audio-control ses kontrol programı windows ses kontrolü ses yüksekliğini kontrol etme ses düzeyi kontrolü
, performance: