Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Gbridge
Gbridge
2711
Benzer Başlıklar

Gbridge


Gbridge uzaktan bilgisayar yönetme programı, klasör senkranizasyonu,  dosya paylaşımı kontrol etmek ve güvenli bir şekilde kolayca sohbet etmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Google'nin gtalk hizmet uzantısı, Gbridge otomatik patentli teknoloji ile doğrudan ve güvenli bir şekilde bilgisayar ve arkadaşlarınızın bilgisayarlarını birbirine bağlayan bir ortak programdır ve şifrelenmiş VPN (Sanal Özel Ağ) oluşturur. Gbridge diğerlerinden farklı pek çok benzersiz özelliklere sahiptir.

Gbridge is a free software that lets you remotely control PCs, sync folders, share files, and chat securely and easily. An extension of Google's gtalk service, Gbridge automatically forms a collaborative, encrypted VPN (Virtual Private Network) that connects your computers and your friends' computers directly and securely with patented technology. Gbridge has many unique features.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
file-sharing vpn file-synchronization vnc folder-sync desktop-sharing remote-computer-control gtalk access-from-everywhere dosya senkronizasyon senkronize programı dosya paylaşım uzaktan bilgisayar kontrolü bilgisayar kontrol programı
, performance: