Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

VirtualDJ
VirtualDJ
6901
Benzer Başlıklar

VirtualDJ


Türkçe açıklama:
Virtual DJ, masaüstünüz için eksiksiz bir müzik miksleme uygulaması- eski vinil plakçalarınızı dizüstü bilgisayarla değiştirme vakti.Bir mikser ve iki deck ile klasik DJ kurulumunu andıran Virtual DJ, hem profesyonel DJ’lerin hem de yeni başlayanların kolaylıkla kullanabileceği bir program.Başlamak için tek yapmanız gereken, müzik kütüphanenizi açıp Virtual DJ’in deck’lerinden birine dosyalarınızı sürükleyip bırakmak. Parçalar arasında geçişleri ayarlayabilmeniz için bir BPM sayacı bulunuyor; görsel dalga göstergesi de müziğinizi listelemenize yardımcı oluyor.
Ses seviyelerini veya basları ve tizleri ayarlamak son derece kolay. Eğer geçişlerle uğraşmak istemiyorsanız ‘otomatik miks’ butonuna basarak tüm işi Virtual DJ’e bırakabilirsiniz. Ama şimdiden uyaralım, ortaya çıkan miksler bayağı karışık!
Parçalardan canlı olarak sample ve loop alabilir, efekt ekleyebilirsiniz ve scratch modu da oldukça doğal bir kullanım hissi veriyor. Macerayı sevenler Virtual DJ’de mikslerine birçok şey katabilirler.
Mikslerinizi kaydetmeniz için destek de mevcut; yani hatalarınızı ve başarılarınızı analiz ederek, uygulamayı en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Bu, aynı zamanda arkadaşlarınızla miks kaydedebileceğiniz anlamına da geliyor! Miksler MP3 formatında kaydedilebilir, CD’ye yazılabilir ve hatta internet radyosundan canlı çalınabilir. Eğer kullanıyorsanız, Virtual DJ iki ses kartıyla çalışmak üzere de ayarlanabilir.

 

İngilizce Açıklama:
With effects, samples, and transitions that rival vinyl turntablisms, Virtual DJ lets anyone produce polished MP3 mixes. At the top of the graphically-intense interface, song-structure visualizations show the beats as the music plays. Two simulated turntables play the currently- loaded tracks. Windows below the turntables show samples, effects, music search, recording, program options, and an Explorer-style interface for loading music. You'll need to download an MP3 encoder if you don't want to record files in WAV format.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
music-production dj-software mix-music mp3-maker turntables müzk mixser ses mikseri ses karıştırıcı virtual dj virtual dj home free virtual dj indir virtual dj pro full virtual dj home virtual dj pro virtual dj home free indir virtual dj radio virtual dj skins virtual dj 8 virtual dj acer edition virtualdj android virtual dj app virtual dj addons virtual dj apk virtual dj alternative virtual dj bass loop virtual dj bass ekleme virtual dj blackberry virtual dj basic virtual dj bass loop indir virtual dj cnet virtualdj controller virtual dj cdj 2000 skin virtual dj completo virtual dj chip virtualdj database v6 virtual dj demo virtual dj djc edition virtual dj download virtual dj db manager free download virtualdj exe virtual dj effects free download virtual dj efektleri virtual dj free download full version 2011 virtual dj free download deutsch virtual dj for android virtual dj free download virtual dj free download 2011 virtual dj full version virtual dj for ipad virtual dj game virtual dj gratis en español virtual dj gratuit virtual dj gratis descargar virtual dj gratis 2012 virtual dj virtual dj ev ücretsiz virtual dj indir ev full sanal dj için sanal dj sanal dj virtual dj ev ücretsiz indir Virtual DJ Radio Virtual dj derileri sanal dj 8 sanal dj Acer edition VirtualDJ android sanal dj uygulaması sanal dj addons sanal dj apk sanal dj alternatif sanal dj bas döngüekleme bas sanal dj sanal dj böğürtlen temel sanal dj virtual dj bas döngü Indira sanal dj CNET VIRTUALDJ denetleyici sanal dj CDJ 2000 cilt sanal dj tam bir sanal dj çip VIRTUALDJ veritabanı v6 sanal dj demo sanal dj djc edition virtual dj indir virtual dj ücretsiz indirme yöneticisi db VIRTUALDJ exevirtual dj efektler ücretsiz indir virtual dj Efektleri sanal dj ücretsiz indir tam sürüm 2011 sanal dj ücretsiz indir deutsch android için sanal dj virtual dj indir virtual dj ücretsiz indir 2011 Virtual DJ tam sürüm ipad için sanal dj sanal dj oyunu sanal dj gratis en español sanal dj gratuitsanal dj ücretsiz indir ücretsiz sanal dj 2012
, performance: