Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

GnuCash
GnuCash
1071
Benzer Başlıklar

GnuCash


GnuCash kişisel ve küçük işletme mali-muhasebe yazılımı, serbestçe GNU GPL ve GNU / Linux, BSD, Solaris, Mac OS X ve Microsoft Windows için kullanılabilir. 21 dilde, güçlü, esnek vekullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, GnuCash banka hesapları, hisse senetleri, gelir ve giderleri izlemenize olanak sağlar.
GnuCash özellikle küçük işletmeler için geliştirilmiş açık kaynak bir gelir-gider takip programı. Program kolay kullanım imkanı sunan basit arayüzü ve işlevsel özellikleriyle temel ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor.
GnuCash ile banka hesapları, gelir ve giderler, harcamalar ve stoklar takip edilebilir. Program bir işletmenin gelir gider dengesini en iyi şekilde takip edebilmesi için tasarlanmış. Uygulamanın çek defteri benzeri ekranında işlemler kolaylıkla kaydedilerek istenirse birden fazla hesap tek sayfada görüntülenebilir. Özet bölümünde ise gelir dengesi gösteriliyor. GnuCash kişiselleştirilebilir özellikleriyle kullanıcıya en uygun hale getirilebilir.

Programla işlemleriniz için zaman ayarlı görevler atanabiliyor. Bu görevler zamanı gelince otomatik olarak yapılabileceği gibi iptal edilmeden ertelenebilir. Finansal işlemlerin rahat izlenebilmesi için GnuCash size grafiklerle yardımcı olur. Detaylı raporlarla desteklenen grafikler farklı şekillerde hazırlanabilir.GnuCash is personal and small-business financial-accounting software, freely licensed under the GNU GPL and available for GNU/Linux, BSD, Solaris, Mac OS X and Microsoft Windows. 21 languages; Designed to be easy to use, yet powerful and flexible, GnuCash allows you to track bank accounts, stocks, income and expenses. HBCI Support: first free software application to support the German Home Banking Computer Information protocol, allowing German users to perform statement download and initiate bank transfers and direct debits. As quick and intuitive to use as a checkbook register, it is based on professional accounting principles to ensure balanced books and accurate reports. Portable: http://www.heise.de/software/download/gnucash_portable/57060


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
portable http://www.heise.de/software/download/gnucash_portable/57060 multi-language accounting banking online-banking hbci ofx accounting-software GnuCash ücretsiz muhasebe programı indir kullan
, performance: