Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

ISO Workshop
ISO Workshop
1169
Benzer Başlıklar

ISO Workshop


 

ISO Workshop, dönüştürme ve yakma işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmış ücretsiz bir uygulama. ISO, CUE, BIN, NRG, CDI, MDF, IMG gibi sık kullanılan disk görüntü formatları geniş bir yelpazede, destekler.

Optik disk görüntüleri CD, DVD ve Blu-Ray diskleri de dahil olmak üzere çeşitli medya, kopyalarını saklamak için yedekleyebilirsiniz. Bunlar, optik diskler veri yedekleme ve diğer çoğaltma için tam disk kopya oluşturmak için kullanılır. Disk görüntüleri ana avantajı onların içeriğini ve yapısını koruyarak daha sonra tekrar disklere yazabilirsiniz.. Herhangi bir formatta disk imajınız varsa, kolayca boş bir CD, DVD veya BD diske görüntü yakarak orijinal disk yeniden oluşturabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
cd ye yazma boş cd cd yazma proğramı disk yazma programı cd kopyalama nero ücretsiz dvd yazma programı bedava programlar indir cd programı nero cd dvd windows programı indir nero dvd download cd yazma program cd yazma programları dvd yazma programları mp3 yazma clone cd dvd cd baskı nero cd yazma track cd yazma cd yazma programı download cd çoğaltım audio cd yazma cd yazma programı indir nero download windows 7 cd cd burner nero cd dvd yazma
, performance: