Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

XAMPP Php Mysql Apache Web Server
XAMPP Php Mysql Apache Web Server
712
Benzer Başlıklar

XAMPP Php Mysql Apache Web Server


Birçok kişi için Apache web sunucusu kurulumu kolay değildir  ve MySQL, PHP ve Perl eklemenin zorluğunu  biliyoruz. XAMPP MySQL, PHP ve Perl bulunduran Apache dağıtımıdır. Sadece indirin ve kolayca kurun. Kurulum bittikten sonra  XAMPP'ı çalıştırın tümünün kurulduğunu göreceksiniz. Usb belleklerde kullanabileceğiniz taşınabilir sürümüde olan xampp gerçekten kulllanışlı bir php mysql web server'dir.

Many people know from their own experience that it's not easy to install an Apache web server and it gets harder if you want to add MySQL, PHP and Perl. XAMPP is an easy to install Apache distribution containing MySQL, PHP and Perl. XAMPP is really very easy to install and to use - just download, extract and start.


Programın Web Sayfasına Git

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
server web-development web-server php server mysql server local server free apache server kolay kurulabilir web server web geliştiriciler için web hosting programı yenibaşlayanlar ve ve profesyoneller için web server php hosting mysql hosting programı php mysql perl apache web server kurulum paketi
, performance: