Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Ztitch
Ztitch
1039
Benzer Başlıklar

Ztitch


Ztitch Windows Phone 7 için bağımsız bir panorama görüntüleyici ve yapımcısı. Çok güzel yarı-3D sahneler oluşturmak ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Diğer birçok dikiş uygulamaları daha büyük bir 2D görüntü oluşturmak için görüntüleri birleştirme sırasında dikey varyasyonları ile tam 360 º panoramalar oluşturmak, böylece, Ztitch bir 3 boyutlu uzay içinde fotoğraflarınızı yerleştirmek için izin verir, çünkü bu uygulama, ortalama fotoğraf dikiş olmadığını unutmayın. Eğer kreasyonlar yüklemek, ya da Flickr kullanıcı adı arayarak arkadaşlarınızın panoramaları göz atabilirsiniz!

Ztitch is a standalone panorama viewer and maker for Windows Phone 7. You can create beautiful semi-3D scenes and share them with your friends! Keep in mind that this app is not your average photo stitcher, because while most other stitching apps merge images to create a larger 2D image, Ztitch allows you to place your photos inside a 3D space so you can create full 360º panoramas with vertical variations. You can upload your creations, or browse your friends' panoramas by searching for their Flickr username!


Programın Web Sayfasına Git

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
game gps photos navigation flickr pictures msn panorama yahoo focus zoom tilt-shift bing polaroid panoramic stitch pano stitcher enhance lab photobucket 360 gizmodo engadget photosynth scene-ztitch navigate
, performance: