Hayal Katibi Program Rehberi, Tasarım Rehberi, Yöresel Fotoğraf Sitesi logosu
Aranacak Bölüm: Ara Metni:

Pc-Guardian
Pc-Guardian
980
Benzer Başlıklar

Pc-Guardian


Bilgisayarınızda yaptıklarınızı ve İnternetinizi sizi izleyen gözlere karşı korur!
İnternet ve Çevrimiçi Gizlilik
PC Tools Privacy Guardian, gözatma geçmişini, arama geçmişini, çerezleri, parolaları ve indirilen kayıtları silmek ve internet aktivitelerinizi özel tutmak üzere popüler internet tarayıcıları ile birlikte çalışır. Sohbet programları, medya oynatıcıları, FTP tarayıcıları, e-posta istemcileri ve kişiden kişiye dosya aktarma programları ile birlikte çalışarak diğer çevrimiçi aktivitelerinizi de korur.
Günlük Bilgisayar Kullanımı Gizliliği
PC Tools Privacy Guardian aynı zamanda günlük bilgisayar kullanımı gizliliğinizi korumanıza yardım eder. Geçici ve yeni dosya geçmişi silicileri geçici dosya klasörlerinizi ve son açılan dosyalarınızın listelerini temizler, PC kullanımınızı ve dosya erişim geçmişinizi özel tutar. Diğer temizleyiciler de Microsoft® Office, Geridönüşüm kutusu, Son Çalıştırdığınız programlar ve Bul ve Ara çubuğundakiler dahil Windows® geçmişini siler.

PC Tools Privacy Guardian, güvenilir dosya parçalama ile sildiğiniz dosyaların silinmiş olarak kalmasına yardım eder. Ve Geridönüşüm Kutunuza daha çok güvende tutmak için, silinmiş dosyalarınızın dosya kurtarma araçlarıyla geri yüklenmesini engeller.The aim of Pc-Guardian, is to give parents insight of the computer activities of their children and warn the parent in case a child is doing activities or sees content which are potential dangerous. This with as goal, that you as parent can guide your child in a balanced and safer computer usage. Guardian helps: Limit the time that your child can spend on the computer in order to achieve a balance between the computer and social life . Warn you in case your child is: Visiting adult websites Reading websites which contain sensitive content like: "Pro-anorexia site", "Pro-nazi site", "Casino sites", "Site about drugs" and more. Check for chat conversations where the content is: "sexual" or "violent" (cyber bulling) orientated. The program is easy to install, configure and easy to use. Guardian is 30 euros.


Programın Web Sayfasına Git
Fotoğraf Galerisi

Bu Konuya Yapılan Yorumlar

Yorum Ekle


Anahtar Kelimeler
protection parental-control children aile koruma programı güvenlik programı güvenli internet programı
, performance: